środa, 30 lipca 2014

Dość istotne zmiany na blogu.

 

Witam Was moi drodzy Czytelnicy:) 


Dzisiejsza notka będzie o zmianach, które wprowadzam na blogu. Z racji tego, że coraz więcej osób tu zagląda, za co bardzo dziękuję, postanowiłam zmienić nazwę i wygląd bloga. Od dziś blog nie będzie nosił już nazwy MaddieAnn's Town, lecz Aleja Kosmetyczna. Chciałam, aby nazwa była prosta, łatwa do zapamiętania i przede wszystkim w języku polskim. Mam nadzieję, że zachęci to nowych Czytelników do odwiedzania strony, a stałych Gości i Obserwatorów jednocześnie przepraszam za małe zamieszanie i zachęcam do zaglądania na mojego odświeżonego bloga:) Wszystko jest zmieniane po to, aby blog był przejrzysty i miły dla oka. Baner jak na razie nie jest jeszcze gotowy, ale już wkrótce będziecie mogli oglądać bloga w nowej odsłonie:) 

Mam nadzieję, że nie zniechęci to Was do odwiedzania strony:) Blog będzie się dalej prężnie, jak do tej pory, rozwijał. Na pewno jeszcze nie raz Was zaskoczę!:)

Gorąco zapraszam do spaceru po Alei Kosmetycznej! :)

Pozdrawiam,

Maddie Ann:)

Zobacz też:

7 komentarzy:

Dziękuję za dodanie komentarza! Aby uniknąć spamu moderuję wiadomości, więc nie będzie on widoczny od razu, pojawi się najpóźniej następnego dnia. Jeśli chcesz być ze mną na bieżąco, zachęcam do zaobserwowania bloga lub/i polubienia strony na Facebook'u lub Google+:) Staram się zawsze odwiedzać blogi komentujących;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.